باتری HD

باتری HD

باتری HD

باتری HD چیست؟

.

باتری HD

.

در باتری های HD یا مقاوم در برابر ارتعاش، از جداکننده های فایبرگلاس جهت حفاظت کامل از صفحات مثبت استفاده می گردد.

.

عمر مفید این باتری در سیکل های شارژ / دشارژ مورد محاسبه قرار گرفته که تقریبا دو برابر باتری های معمولی می باشد. این باتری ها همچنین دارای جداکننده های پاکتی بوده و لایه ها دارای عمر مفید بالایی می باشند.

.

این نوع باتری ها دارای یک قلاب ریخته گری می باشد که از حرکات صفحات ( المنت های باتری ) نسبت به مجموعه قاب باتری جلوگیری می کند.

.

مطابق استاندارد، این و نوع از باتری ها بایستی دارای مقاومت در مدت 20 ساعت ارتعاش سینوسی و در فرکانس 22 هرتز و حداکثر شتاب برابر 6 g باشد. این نوع شرایط تقریبا 10 برابر سخت تر از نوع مشابه آن در سایر باتری های استاندارد می باشد.

.

این نوع باتری های خشک HD – ( اچ دی )  – ( heavy duty ) بدون نیاز به نگهداری (سیلد) بوده که بسیار در مقابل ارتعاش مقاوم می باشد.

.

باتری های مقاوم در برابر ارتعاش ( HD ) در خودروهای تجاری نظیر کامیون ها، ماشین آلات راهسازی و تراکتورها و همچنین در ادوات و ماشین آلات کشاورزی و جنگلبانی مورد استفاده قرار می گیرد.

.

باتری HD – Extra دارای مشخصه های بیشتری نظیر عمر مفید بالا و قابلیت بسیار مناسب در استارت سرد ( بازده 20% بیشتر از قدرت ذخیره شده ) نیز می باشد که جهت مقاومت در برابر سطوح بالایی از بارهای موجود طراحی گردیده اند.

این اعلان را به اشتراک گذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *