...در حال انتقال

باتری HD

باتری HD چیست؟

.

باتری HD

.

در باتری های HD یا مقاوم در برابر ارتعاش، از جداکننده های فایبرگلاس جهت حفاظت کامل از صفحات مثبت استفاده می گردد.

.

عمر مفید این باتری در سیکل های شارژ / دشارژ مورد محاسبه قرار گرفته که تقریبا دو برابر باتری های معمولی می باشد. این باتری ها همچنین دارای جداکننده های پاکتی بوده و لایه ها دارای عمر مفید بالایی می باشند.

.

این نوع باتری ها دارای یک قلاب ریخته گری می باشد که از حرکات صفحات ( المنت های باتری ) نسبت به مجموعه قاب باتری جلوگیری می کند.

.

مطابق استاندارد، این و نوع از باتری ها بایستی دارای مقاومت در مدت 20 ساعت ارتعاش سینوسی و در فرکانس 22 هرتز و حداکثر شتاب برابر 6 g باشد. این نوع شرایط تقریبا 10 برابر سخت تر از نوع مشابه آن در سایر باتری های استاندارد می باشد.

.

این نوع باتری های خشک HD – ( اچ دی )  – ( heavy duty ) بدون نیاز به نگهداری (سیلد) بوده که بسیار در مقابل ارتعاش مقاوم می باشد.

.

باتری های مقاوم در برابر ارتعاش ( HD ) در خودروهای تجاری نظیر کامیون ها، ماشین آلات راهسازی و تراکتورها و همچنین در ادوات و ماشین آلات کشاورزی و جنگلبانی مورد استفاده قرار می گیرد.

.

باتری HD – Extra دارای مشخصه های بیشتری نظیر عمر مفید بالا و قابلیت بسیار مناسب در استارت سرد ( بازده 20% بیشتر از قدرت ذخیره شده ) نیز می باشد که جهت مقاومت در برابر سطوح بالایی از بارهای موجود طراحی گردیده اند.

در بحث شرکت کنید