...در حال انتقال

شرکت دورنا باتری - معرفی ، ویژگی ها - نمایندگی

شرکت دورنا باتری

معرفی شرکت دورنا باتری

شرکت دورنا باتری ارس در سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت شاید دارای پیشینه زیادی نباشد اما فعالیت خود را قدرتمند با کادری مجرب آغاز کرده است. این کارخانه تولید کننده باتری خودرو، در مساحتی بیش از ۱۲۰۰۰ هزار متر مربع در فاز ۲ منطقه آزاد تجاری – صنعتی ارس احداث شد و در سال ۱۳۹۳ فاز اول به بهره برداری رسید.

هدف مهم شرکت دورنا باتری ارس، در انتخاب منطقه آزاد ارس، ایجاد ساز و کار مناسب جهت صادرات محصولات خود به کشورهای خارجی بود. این شرکت با بهره گیری از مهندسین مجرب و دستگاهای تمام اتوماتیک و به روز، آغاز به تولید محصولات خود در انواع باتری های استارتر خودرویی کرد.

محصولات شرکت دورنا باتری ارس در هر دو نوع سیلد (بدون نیاز به نگهداری) و اسیدشارژ می باشد و با توجه به نیاز بازار تقریباً تمامی باتری های مورد نیاز انواع خودرو های سبک و نیمه سنگین و سنگین را تامین می کند. یکی از ویژگی های مهم این شرکت تولیدی، ساخت و تولید باتری مورد نیاز خودروهای خارجی مانند باتری های ۷۰ آمپرساعت به شماره فنی ۵۷۰۲۹ و ۵۷۰۲۴ است که به نوبه خود کار بسیار ارزشمند برای یک شرکت تولید کننده ایرانی محسوب می شود.

این شرکت با هدف دستیابی به آخرین تکنولوژی روز دنیا، رضایتمندی مشتریان و رقابت با محصولات با کیفیت خارجی، تولیدات خود را طبق استاندارد های بین المللی عرضه می نماید.

.

ویژگی های مهم محصولات شرکت دورنا باتری ارس

از دیگر ویژگی های مهم محصولات شرکت دورنا باتری ارس، کیفیت بالای مواد اولیه آن است.

مواد اولیه این کارخانه که با استفاده از تکنولوژی روز دنیا به روش اکسپند متال (Expand Metal) از کارخانجات معتبر خارجی وارد شده است، پس از طی کردن مراحل تولید در سطح کشور عرضه می گردد.

استفاده از صفحات (پلیت) با کیفیت همراه با تلفیق کادر مجرب و دستگاه های تازه و به روز و برخورداری از تکنولوژی های مفید به همراه مدیریت خوب، نوید حضور کالایی با کیفیت را می دهد.

محصولات شرکت دورنا باتری با سه نام تجاری ارس (ARAS) و پوشیتا (POSHITA) و دورنا (DORNA) روانه بازار شده است.

محصولات این شرکت در هر دو نوع سیلد (بدون نیاز به نگهداری) و اسیدشارژ و در آمپرساعت های (ذخیره برق) مختلف یعنی ۵۵ – ۶۰ – ۶۲ آمپرساعت بلند مطابق با شماره فنی ۵۶۰۶۸ و ۵۶۰۶۹ مخصوص خودروهای خارجی – ۶۶ – ۷۰ آمپرساعت بلند مطابق با شماره فنی ۵۷۰۲۴ و ۵۷۰۲۹ مخصوص خودروهای خارجی – ۷۴ – ۸۸ – ۹۰ – ۱۰۰ – ۱۵۰ – ۱۸۰ تولید می گردد.

شرکت دورنا باتری ارس دارای بخش بازرگانی و واحدهای تحقیق و توسعه و همچنین واحد توزیع و فروش و خدمات پس از فروش می باشد.

.

شرکت دورنا باتری - معرفی ، ویژگی ها - نمایندگی

.

این شرکت مدعیست که به هدف تبدیل شدن به برترین تولید کننده باتری های خودرویی در سطح منطقه تلاش می کند.

این هدف با پشتوانه واحدهای کنترل کیفیت،R&D ، تضمین کیفیت و فنی مهندسی و با همکاری پرسنل سخت کوش و با دانش روز می باشد.

همچنین استقرار آزمایشگاه پیشرفته همکار سازمان استاندارد و توسعه فیزیکی و تکنولوژیک این مجموعه در راه نیل به این مهم انجام گردیده است.

.

ضمانت تعویض دورنا باتری

محصولات این شرکت همگی دارای ضمانت تعویض ۱۲ ماهه هستند. گارانتی ۱۲ ماهه برای تمامی خودروهای شخصی و خودروهای عمومی، خودروهای نیمه سنگین و سنگین می باشد.

این شرکت در نقاط مختلف کشور عزیزمان ایران، دارای نمایندگان فروش و خدمات پس فروش هست تا در هرکجای کشور که هستید بتوانید از خدمات پس از فروش بهره مند شوید. پس اگر به سفر رفتید نگران گارانتی باتری خود نباشید چرا که نمایندگان دورنا باتری آماده پاسخگویی به مشکلات و ضمانت باتری شما هستند.

.

خدمات پس از فروش دورنا باتری ارس

جهت دریافت خدمات پس از فروش انواع محصولات دورنا باتری ارس می بایست به نمایندگان رسمی این شرکت مراجعه کنید.

برای دریافت نزدیک ترین نماینده به خود می توانید از مشاورین نوین باتری کمک بگیرید یا با شماره شرکت دورنا باتری تماس حاصل فرمایید.

جهت دریافت شماره تماس و آدرس ما اینجا کلیک کنید.

جهت خرید اینترنتی محصولات دورنا باتری ارس و تحویل و نصب رایگان آن در محل به فروشگاه اینترنتی باتری خودرو مراجعه فرمایید.

در بحث شرکت کنید