...در حال انتقال

بیست ماه گارانتی تعویض

سیستم گارانتی باتری های ایرانی و خارجی متفاوت از هم میباشد.

گارانتی باتری های ایرانی

کارخانه تولیدکننده باتری، گارانتی کننده باتری میباشد که برای استفاده از گارانتی ۶ الی ۲۰ ماهه آن بایستی به نمایندگی مجاز آن مراجعه کنید.

در هنگام خرید باتری های ایرانی یک عدد کارت گارانتی به شما داده خواهد شد.

در کارت گارانتی یک شماره سریال ذکر شده که همان سریال بر روی بدنه باتری نیز حک شده و هنگام استفاده از گارانتی این سریال مطابقت داده خواهد شد.

در کارت تاریخ پایان گارانتی ذکر شده که بدیهی است شرکت فقط در مدت تاریخ مذکور پاسخگو میباشد.

در صورت مفقود شدن کارت گارانتی المثنی صادر نشده و گارانتی باطل میشود.

برای استفاده از گارانتی فاکتور مهر خورده نیز لازم میشود.

.

گارانتی باتری های خارجی

شرکت های وارد کننده گارانتی کننده باتری میباشند که برای استفاده از گارانتی ۸ الی ۲۰ ماهه آن بایستی به نمایندگی مجاز آن مراجعه کنید.

باتری های خارجی نیز مانند باتری های ایرانی دارای کارت گارانتی میباشند و یکی از نشانه های باتری های قاچاق نداشتن کارت گارانتی است که کاملا غیر معتبر و غیر قانونی میباشد.

در کارت گارانتی یک شماره سریال ذکر شده که همان سریال به صورت برچسب بر روی باتری شما چسبانده خواهد شد و هنگام استفاده از گارانتی این سریال مطابقت داده خواهد شد.

در کارت تاریخ پایان گارانتی ذکر شده که بدیهی است شرکت فقط در مدت تاریخ مذکور پاسخگو میباشد.

در صورت مفقود شدن کارت گارانتی امکان صدور المثنی فقط با فاکتور ممهور شرکت امکان پذیر است که با توجه به نوع باتری مدت ۲۴ الی ۴۸ ساعت روزکاری زمان لازم دارد.

استفاده از گارانتی نیاز به زمان ندارد.

2 نظرات

 1. احمدرضا
  مهر ۴, ۱۳۹۲ at ۱۷:۱۱

  با سلام. باطری خودروی من 3 روز است خراب شده (قطع کرده) با توجه به اینکه تاریخ تولید آن 16/5/91 و دارای 15 ماه گارانتی از تاریخ تولید بوده، به فروشنده مراجعه نمودم که اعلام نمود بایستی با شماره تلفنهای درج شده در کارت گارانتی تماس بگیرم لکن با وجود 3 روزتلاش، شماره تلفنهای مذکور اشغال بوده و یا پاسخگو نبوده اند. لطفا بفرمایید جهت رفع این مشکل و استفاده از خدمات گارانتی چکار بایستی کنم.
  با تشکر

  Reply
  • مدیریت
   مهر ۶, ۱۳۹۲ at ۱۲:۳۰

   با عرض سلام
   در صورتیکه فروشنده درکارت گارانتی شما تاریخ نزده باشد با مراجعه به نمایندگی مجاز باتری خود میتوانید از گارانتی استفاده کنید.
   نیازی به تماس با کارخانه نیست اگر هم باشد به فروشنده مربوط میشود نه خریدار
   با تشکر

   Reply

در بحث شرکت کنید